BizPati

 • Ad
 • आज : २०७५ आषाढ ३२ गते
  Headlines :
  Ad

  केनको लागि रियल म्याड्रिड आफ्ना ३ जना खेलाडी दिन तयार

  संसार न्यूज संवाददाताआश्विन २६, २०७४

  photo

  स्पेनिश कलब रियल म्याड्रिडले टोटेन्ह्यामका फरवार्ड हेरी केनलाई स्पेन भित्राउन आफ्ना ३ जना खेलाडी टोटेन्ह्यामसँग साट्न तयार रहेको जनाएको छ । स्पेनिश पत्रिका डन ब्यालोन तथा ईङलिश अनलाई गोल डट कमका अनुसार रियलले टोटेन्ह्यामका पुर्व खेलाडीद्वय लुका मोड्रिच, ग्यारेथ बेल तथा अर्का खेलाडी करिम बेन्जेमालाई समेत दिन तयार रहेको उल्लेख गरिएको छ ।

  यस विषयलाई लिएर कतिपयले रियलको मुर्ख निर्णयको संज्ञा दिएका छन् । रियल मयाड्रिडका अध्यक्ष फ्लोरेन्टिनो पेरेजले केनलाई भित्राउन निकै ठुलो रकम खर्च गर्न तयार रहको बताउदै आएका छन् । स्टार स्ट्राईकर अल्भारो मोराटाको चेल्सी प्रस्थान पछि रियलमा स्तरीय स्ट्राईकर नभएको कारण रियलले अपेक्षित प्रर्दशन गर्न सकेको छैन् । २४ वर्षे केनले पछिल्लो समयमा निकै स्तरीय प्रर्दशन गर्दै आएका छन् ।

  १६८ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad