BizPati

 • Ad
 • आज : २०७५ आषाढ ३२ गते
  Headlines :
  Ad

  ‘ उम्मेदवारसँग पैसा असुल्ने भन्दा पनि समर्थन र सदस्यको आधार बनाउने छु’

  संसार न्यूज संवाददाताआश्विन २७, २०७४
  मिन बहादुर जी.सी उम्मेदवार, युरोप क्षेत्रिय उपसंयोजक

  मिन बहादुर जी.सी
  उम्मेदवार, युरोप क्षेत्रिय उपसंयोजक

  एनआरएनए युरोपको क्षेत्रिय उपसंयोजकमा उम्मेदवारी दिने घोषणा गर्नु भएको छ कुन–कुन ऐजेण्डा लिएर चुनावमा जाँदै हुुनुहुन्छ ?
  लगानी जुटाउने कुरो मेरो पहिलो प्राथमिकता हुनेछ । विधान अनुसार संयोजक र उपसंयोजकमा अधिकार सिमित भएपनि सबै नेपालीको एकतालाई प्रयास गराएर नेपालको आर्थिक रुपान्तरणमा हसै पु¥याउने तथा नयाँ पुस्तालाई नेपालमा आकर्षित गर्नेमा ध्यान पु¥याउनेछु । प्रविधि, अनुसन्धान र पुँजीको पर्याप्त ठानीने युरोपका नेपालीको मात्र होइन विदेशीको समेत लगानी जुटाउन प्रयास गर्नेछु । दूतावास, एनआरएनए, उद्योग वाणिज्य संघ र युरोपियनसँग अन्तरक्रिया गर्दै नेपालमा लगानीका संभावना र आधार निर्माण गर्न सक्रिय हुनेछ । सूचना र शिक्षाको अभावमा पिल्सिएका तथा असजिलोमा परेका नेपालीलाई सहयोग गर्ने विशेष रुपले सक्रिय हुनेछु । गैरआवासीय अभियानमा नयाँपुस्ताको सक्रियता र सहभागिताको वातावरण बनाउन लाग्नेछु ।
  यहाँको जित्ने आधारहरु के–के छन ?
  भेलाको समयदेखि यहि अभियानमा लागिरहेको छु । अभियानका धेरै साथीहरुले मेरो सक्रियता देख्नु भएको छ र प्रतिवद्धता बुझ्नु भएको छ । युरोपमा नेपालीका समस्यादेखि संभावना सम्म मैले जानेको छु र प्राय देश पुगेको पनि छु । मेरो इमान्दारीता, प्रतिबद्धता र कर्तव्य निष्ठाप्रति धेरै साथीहरुले विश्वास गर्नुहुन्छ ।

  यहाँको विचारमा अबको एनआरएनए कस्तो बनाउनु पर्ला ?
  युरोपेली क्षेत्रीय समितिको शसक्तिकरण मेरो मुख्य कार्ययोजना हुनेछ । उपसंयोजक, कोषाध्यक्ष र सचिवको व्यवस्था गरेर २९ देशका लागि कार्य जिम्मेवारी बाँडफाड गराउन प्रयास गर्नेछ । आर्थिक समस्यालाई मध्येनजर गर्दै पदाधिकारीहरुको अवसर र जिम्मेवारीमा ध्यान पु¥याउनेछु । लेविलाई चुस्त र नियमित बनाई समस्या हल गर्ने प्रस्ताव राख्नेछु । उम्मेदवारबाट पैसा असुल्ने प्रक्रिया भन्दा बढी समर्थन र सदस्यको आधार बनाउने प्रस्ताव मेरो हुनेछ भने धेरै सदस्यता र नियमित लेविमा जोड हुनेछ ।

  ६४६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad