BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख १० गते
  Headlines :
  Ad

  संसारमा यस्तो गाउँ पनि छ, जहाँ आफै आगो लाग्छ (तस्बिर सहित)

  संसार न्यूज संवाददाताकार्तिक १७, २०७४

  fire4

  इटलीको भ्याली अफ कैनेटो डी कैरोनिया गाउँमा आफै दनदनी आगो बल्ने गर्दछ । त्यहाँ न त कसैको घरमा ग्यास पड्कन्छ, न विद्युत् शर्ट हुन्छ नत कसैले आगो झोसेको हुन्छ । त्यस्तो घटना कसैले नघटाउँदा पनि आगो आफै ह्वाहवार्रती लाग्ने गर्दछ ।

  fire
  उक्त गाउँमा यसरी आगो लाग्न थालेको झण्डै १३ वर्ष भएको छ । तर, यसको कारण अहिले सम्म पनि पत्ता लाग्न सकेको छैन की आगो कसरी लाग्छ ? यस गाउँमा दिनहुँ कसै न कसैको घरमा आगो लागेको नै हुन्छ । त्यहाँका मानिसहरु दैविशक्तिका कारण यस्तो भएको मान्छन् ।

  fire2

  इटालीको एक समाचार पत्रिकाका अनुसार यस घटनामा गरिएको रिसर्चमा अज्ञात रेडियसनका कारण यस्तो भएको मानिएको छ । साथै यस घटनालाई एििलयन्ससँग जोडेर पनि हेरिएको छ । तर, आज पनि यस गाउँमा आगो लागि रहन्छ । यसको जवाफ कोहीसँग पनि छैन् ।

  fire3fire5

  ४३५ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad