BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख १० गते
  Headlines :
  Ad

  रोनाल्डो बने चार सन्तानका पिता, फेरि जन्माए छोरी

  संसार न्यूज संवाददाताकार्तिक २७, २०७४

  insta ronaldo

  २७ कात्तिक, एजेन्सी । रियल म्याड्रिड तथा पोर्चुगलका फुटबल स्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डो चौथो सन्तानको पिता बनेका छन् । रोनाल्डोले चौथो सन्तानको रुपमा छोरीलाई जन्म दिदैँ रोनाल्डोले चार जना बच्चाको बाबु बनेका हुन् ।

  ronaldo

  रोनाल्डोले ईन्स्टाग्राममा छोरी जन्माएको कुरा पुष्टि  गरेका छन् । यस अघि ३ जना छोरालाई सरोगेसी मार्फत दिएर आमा को हो भन्ने कुरा थाहा नदिएतापनि यसपालि भने उनकी प्रेमिका जर्जीना रोड्रिग्वेजले छोरीको जन्म दिएका हुन् । रोनाल्डोले ४ महिना पहिला मात्रै सरोगेसी मार्फत जुम्ल्याहा छोरा पाएका थिए ।
  उनले जनमेकी छोरीको नाम आलाना मर्टिना राखेका छन् । जुन नाम उनकी छोरी जन्मनु भन्दा ३ हप्ता पहिले नै जुराईएको थियो ।

  ३१४ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad