BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख १० गते
  Headlines :
  Ad

  बुफोनले लिए सन्यास, भेट्रानको अन्तराष्ट्रिय फुटबल करियरको दुखद अन्त्य

  संसार न्यूज संवाददाताकार्तिक २८, २०७४

  buffon

  २८ कात्तिक, एजेन्सी । ईटलीका भेट्रान किपर जिआनलुईजी बुफोनल अन्तराष्ट्रिय फुटबलबाट सन्यासको घोषणा गरेका छन् । हिजो राति सम्पन्न विश्वकप छनोटको प्ले अफमा पराजित भएसँगै ईटलीका महान किपर जिआनलुईजी बुफोनले अन्तराष्ट्रिय फुटबलमा ग्लोभ नलगाउने घोषणा गरेका हुन् ।
  युरोपियन क्षेत्रको प्ले अफमा ईटली समग्रमा १ ० गोल अन्तरको हार बेहोरेसँगै इटली सन् १९७० पछि पहिलो पटक विश्वकपबाट समेत बाहिरिएको हो । हार पछि बुफोनले आँसु झार्दै अन्तराष्ट्रिय फुटबल करियरलाई बिट मार्ने घोषणा गरेका हुन् ।

  gigi

  बुफोनले ईटली बाट १७५ खेल खेलेका छन् । सन् २००६ को विश्वकपमा ईटलीलाई उपाधि दिलाउन महत्वपुर्ण भुमिका खेलेका बुफोनलाई विश्वकै सर्वोत्कृष्ट गोलकिपर मानिन्छ ।

  २४० पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad