BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  च्याम्पियन्स लिगको अन्तिम १६ को ड्र सार्वजनिक हुदैँ, यी हुन् सम्भावित प्रतिद्वन्द्धी

  संसार न्यूज संवाददातामंसिर २५, २०७४

  cl draw२५ मंसिर, एजेन्सी । चयाम्पियन्स लिगको अन्तिम १६ को ड्र आज सार्वजनिक हुदैँ छ । अन्तिम १६ मा पर्न सफल १६ टोली बीच क्वार्टर फाईनल प्रवेशको लागि ड्र सार्वजनिक हुन् लागेको हो । समुह चरणका ३२ टोलीलाई ८ समुहमा विभाजन गरिएको मध्ये शीर्ष समहुका शीर्ष दुई टोलीले अन्तिम १६ को यात्रा तय गरेका छन् ।

  जस मध्ये एउटा समहुको विजेता टोलीले अर्को समुहको उपविजेता टोलीसँग प्रतिस्पर्धा गर्ने छन् तर एउटै देशका दुई क्लब तथा समुह चरणमा एउटै समुहमा पर्ने टोलीले भने एक अर्का सँग प्रतिस्पर्धा गर्न पाउने छैनन् ।

  जस अनुसार समुह विजेता टोलीहरु टोटेन्ह्याम, वार्सिलोना, पिएसजी, वेसिक्टास, रोमा, म्यान्चेष्टर युनाईटेड, म्यान्चेष्टर सिटी लिभरपुल रहेका छन् भने समुह उपविजेता टोलीहरु रियल म्याड्रिड, बार्यन म्युनिख, पोर्टो, चेल्सी, सेभिया, बासेल, साक्तर डोनेस्क, युभेन्ट्स रहेका छन् जस अनुसार अन्तिम १६ मा समान घरेलु लिग तथा समुह चरणका प्रतिद्वन्द्धी बाहेकले एक अर्का सँग भिड्ने सम्भावना रहन्छ । जस अनुसार साविक विजेता रियल म्याड्रिडले पिएसजी, बेसिक्टास, म्यान्चेष्टर सिटी, म्यान्चेष्टर युनाईटेड, तथा रोमालाई अन्तिम १६ मा भेट्न सक्छ ।

  १३९९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad