BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  तपाइलाई थाहा छ सुत्नेबेलामा सुकमेल खानुका फाइदा ?

  संसार न्यूज संवाददातापौष २, २०७४

  cardamom1आयुवेर्दिक रुपमा हाम्रा घरमा रहेका तथा दिनहुँ खानामा प्रयोग गरिने खाद्य पदार्थहरु शरीरका लागि हरेक दृष्टिकोणले फाइदाजनक मानिन्छ । त्यस्तै राति सुत्ने बेलामा हरेक दिन एक सुकमेल खाएर तातो पानी पिउनाले के के फाइदा हुँदो रहेछ त आउनुहोस् जानौं ।

  राती सुत्नुभन्दा पहिले एक सुकमेल खाएर मनतातो पानी एक गीलास पिउनाले कब्जियतको समस्याबाट बच्न सकिन्छ । यस्तो गर्नाले तपाइमा भएको पुरानो कब्जियत पनि निको हुन्छ । यसको सेवनले पातलो विर्यलाई बाक्लो हुन मदत गर्दछ ।

  त्यस्तै डण्डीफोर हटाउन, केश झर्ने समस्या रोक्न, मोटोपन घटाउन, हड्डी बलियो बनाउन, निद नलाग्ने समस्या हटाउने, घुर्ने समस्या तथा रक्त संचारमा समेत सहयोग गर्दछ ।

  ५३० पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad