BizPati

 • Ad
 • आज : २०७५ आषाढ ६ गते
  Headlines :
  Ad

  मिष्टर एण्ड मिस कलिउड नेपालको ‘ट्यालेन्ट राउन्ड’ सम्पन्न (फोटोफिचर)

  संसार न्यूज संवाददातापौष २३, २०७४

  २३ पुस, काठमाडौँ । मोडलिङ स्कुल अफ नेपालको आयोजनामा सञ्चालित मिष्टर एण्ड मिस कलिउड नेपालको ‘ट्यालेन्ट राउन्ड’ सम्पन्न भएको छ । शनिबार राजधानीको मोक्ष लन्जमा आयोजित उक्त कार्यक्रममा अडिसन बाट छनोट भएर आएका ३० प्रतियोगिले आफ्नो प्रतिभा प्रस्तुत गरेका थिए । प्रतियोगिले नृत्य, गायन तथा अभिनयबाट आफ्नो प्रतिभा देखाएका थिए ।

  क्रिष्टल केसी, ओम पाण्डे, अप्सरा श्रेष्ठ, नुतन मरासीनी सम्मलित जुरी सदस्यले प्रतियोगीको प्रतिभा मापन गरेका थिए । प्रतियोगीले प्रस्तूत गरेको प्रतिभाको आधारमा उनीहरलाई अंक प्रदान गरिएको थियो ।
  प्रवेश गिरी द्वारा सन्चालित उक्त कार्यक्रमको संयोजन विधिशा शर्माले गरेकी थिईन साथै मोडलिङ स्कूल अफ नेपालका सिईओ गिनीज भट्टराईले जुरी सदस्यहरुलाई स्वागत तथा सम्मान गर्दैैै कार्यक्रमको शुभारम्भ गरिएको थियो ।  

  १०७७ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad