BizPati

 • Ad
 • आज : २०७५ साउन १ गते
  Headlines :
  Ad

  आईएमई लाइफ इन्स्योरेन्स र जनता बैंकबीच सम्झौता

  संसार न्यूज संवाददातामाघ २५, २०७४

  २५ माघ, काठमाडौं । आईएमई लाइफ इन्स्योरेन्स र जनता बैंकबीच सम्झौता भएको छ । उक्त सम्झौतामा इन्स्योरेन्स कम्पनीको तर्फबाट महाप्रबन्धक दिनेश अमात्य र जनता बैंकका तर्फबाट प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पर्शुराम कुवँर क्षेत्रीले हस्ताक्षर गरेका छन् ।
  उक्त सम्झौता पश्चात सर्वसाधरण तथा बैंकका ग्राहकहरुले जनता बैंकको कुनै पनि शाखाबाट छिटो, छरितो र सहज रुपमा आईएमईको इन्स्योरेन्सको जीवन बीमा गराउनका साथै जीवन बीमा सम्बन्धी जनकारी प्राप्त गर्न बताइएको छ ।
  आईएमई लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेडले हाल ४२ स्थानबाट बिभिन्न शाखामार्फत सेवा प्रदान गर्दै आइरहेको छ भने बिभिन्न १० वटा योजनाहरु बजारमा ल्याएको छ । कम्पनीले सामान्य सावधिक, बाल शिक्षा, आजीवन, नगद फिर्ता, साढे तीन गुणा रक्षावरण लगायतका बीमा योजना ल्याएको छ । इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेडको मुख्य उद्देश्य न्यूनभन्दा न्यून आय भएका शहरी तथा ग्रामिण भेगका व्यक्तिहरुको समेत जीवन बीमामा पहुँच पु¥याई नेपालमा जीवन बीमा बिस्तार गर्नु रहेको कम्पनीद्धारा जारी विज्ञप्तिमा जनाईएको छ ।

  १६५ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad