BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ बैशाख ७ गते
  Headlines :

  मीन राशी

  युवा ज्योतिष ऋषि राज घिमिरेसाउन १९, २०७३

  मीन (दी,दू,,,,दे,दो,चा,ची) :-

  आर्थिक क्षेत्रमा सबलता वृद्दि भएर जानेछ । तपाइको कामको उचित मुल्यांकन हुन नसक्दा मनमा अनेक तर्कबितार्कहरु उत्पन्न हुन सक्नेछन । अल्पकालीन निर्णय लिदा समय ठिकै भएता पनि दीर्घकालीन लिनको लागि भने सोच्नैपर्ने समय छ । यात्रामा असहजता छाउनेछ । दिदीबहिनीको सहयोगमा गरेको कामले सहजै सफलता प्राप्ति गर्नेछ । मोडल तथा कलाकारको लागि समय खासै उत्तम मान्न सकिन्न । गुप्तांग तथा स्त्रीको तल्लो पेटको समस्याले बिशेष पिरोल्न सक्नेछ । तेल तथा तरल पदार्थको व्यवशाय फस्टाउदै जाने समय देखिन्छ तर ठोसवस्तुको कारोबार भने नगर्नु नै उत्तम हुनेछ । पुनर्निमाण सम्बंधित काममा सहजै लाभ मिल्ने समय देखिन्छ । राजनैतिक क्षेत्रमा समय मध्यम फलदायी समय देखिन्छ ।

   

   

  हलेसी ज्योतिष परामर्श केन्द्र पशुपति काठमाडौँ ९८४२६८२०१८

   

   

   

   

   

   

   

   मेष राशीले यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।

  १५२३ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad