BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ आश्विन ६ गते
  Headlines :
  Ad

   विदेशका ‘कोमा’ मा रहेका विरामी ल्याइने

  संसार न्यूज संवाददाताबैशाख ३, २०७५

  komama-nepali

  ३ बैशाख, काठमाडौं । श्रम तथा रोजगारी तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालयले रोजगारी क्रममा विभिन्न मुलुकमा बिरामी परि कोमामा उपचाररत नेपालीलाई स्वदेश ल्याएर सुविधा सम्पन्न अस्पतालमा उपचार गराउने निर्णय गरेको छ । नेपाल सरकारले जिम्मा नलिँदा खाडी मुलुकका अस्पतालको कोमामा रहेका दुईदर्जन भन्दा बढी बिरामीलाई स्वदेश ल्याउन सकिएको छैन ।
  मन्त्रालयले ती बिरामी ल्याउनका लागि परराष्ट्र र स्वास्थ्य मन्त्रालयसँग समन्वय र सहकार्य गर्ने निर्णय गरेको छ । ‘विदेशमा कामको सीलसीलामा दुर्घटना वा अंगभंग भइ कोममा रहेका बिरामीलाई नेपाल ल्याई सुविधा सम्पन्न अस्पतालमा उपचार व्यवस्था मिलाउने निर्णय गरिएको छ,’ श्रममन्त्री गोर्कण राज विष्टले भने । कान्तिपुर दैनिकबाट

  ९६ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad