BizPati

 • Ad
 • Ad
 • आज : २०७५ आश्विन २ गते
  Headlines :
  Ad

  सांसद्ले कार्यकर्तालाई साइकल किनेर पनि बाँडे

  संसार न्यूज संवाददाताबैशाख ४, २०७५

  cycle

  ४ बैशाख, काठमाडौं । सांसदहरुले निर्वाचन क्षेत्र पूर्वाधार विकास कार्यक्रमको नाममा बुझेको रकम दुरुपयोग गरेका छन् । उनीहरुले साइकल किनेर कार्यकर्तालाई बाड्नेदखि योग शिविर चलाउने सम्मका काममा बजेट खर्च गरेका छन् । सभा, सम्मेलन र गोष्ठिमा समेत बजेट खर्च गरिएको महालेखा परीक्षकको कार्यालयले जनाएको छ ।
  सार्वजनिक खरिद नियमावलीअनुसार विकासमा छुट्याईको रकम वितरणमुखी कार्यक्रम, सभा, सम्मेलन वा गोष्ठिमा खर्च गर्न पाइदैन । तर, निर्वाचन क्षेत्र पूवर्पाधार विकासको बजेटलmे बारामा १७० र रौतहटमा ३१४ गरी ४८४ साइकल खरिद गरेर वितरण गरिएको छ । यसमा ३४ लाख २८ हजार खर्च गरिएको महालेखा परीक्षकको ५५ औं वार्षिक प्रतिवेदनमा उल्लेख छ । आजको नयाँपत्रिका दैनिकबाट

  १४९ पटक
  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Ad
  Ad
  Ad
  Ad